У неділю, 17 лютого, за Православним календарем неділя про митаря і фарисея. Свята Православна Церква цього дня згадує преподобного Ісидора Пелусіодського.  Святої неділі у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію,її очолив клірик храму ієрей Олександр Штепа з благословення настоятеля протоієрея Ярослава Малерик. Отцю Олександру  співслужив диякон Анатолій Коляда.

Читати далі...

У неділю, 10 лютого, за Православним календарем Свята Православна Церква цього дня згадує преподобного Єфремов Сиріна.   У нашому храмі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. 

Читати далі...

2 і 3 лютого 2019 р. у Києві відбулися урочисті заходи та богослужіння з нагоди інтронізації Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Помісної автокефальної Української Православної Церкви.

Читати далі...

Богослужіння у 36-ту неділю після Пятидесятниці. У неділю, 3 лютого, за Православним календарем пам'ять преподобного Максима, сповідника.  Святої неділі у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію, її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужило храмове духовенство.

Читати далі...