Сьогодні в неділю 25 серпня, у нашому храмі традиційно була звершенна Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого. Богослужіння очолив настоятель  протоієрей Ярослав Малерик  у співслужінні кліру храму.
Після Молебню до Пресвятої Богоролиці о. Ярослав звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді, розкривши зміст Євангельського читання та його значення події для кожного християнина.А саме подія, яку ми слухали в сьогоднішньому Євангелії від Матфея, відбувається після того, як Ісус разом із своїми апостолами зійшли із гори Фавор. Біля підніжжя гори на Учителя чекав чоловік, який прийшов просити Його за свого хворого сина.  Переконавшись, що жодна земна сила не може допомогти, привів хворого до учнів Христових, але ті не допомогли. Тоді Христос своїм всесильним словом зцілив  хворого юнака. «Чому ми не змогли його зцілити?”- запитували апостоли. Тому що не вистачило віри. Віри в те, що Бог може це створити, і що роль учня в тому, щоб розкрити якомога ширше двері для Бога, щоб Він міг вступити в життя і створити диво.
Богослужіння завершилося спільним виконанням хору,віруючими і духовенством храму  церковногот гімну:Боже великий,єдиний…