З ранку 19січня 2020року у нашому храму була відслужена святкова Літургія, яку очолив настоятель храму прот.Ярослав Малерик, а Йому співслужили священики храму.
Під час якої віруючі приступили до Сповіді і до Причастя. Після Богослужіння на території храму отець Ярослав звершив Чин великого освячення води,а після окропив усіх присутніх святою водою.
О 11 годині отець Ярослав з благословення Високопреосвященнішого Симеона, Архиєпископа Дніпровського і Криворізького очолив освячення води на жилмасиві Сонячний, за адресою вулиця М.Малиновського,7 спортивний комплекс”ФАЛЬКОН”, а після освячення присутні по бажанні і благословення священика мали можливість зануритись у річці Дніпро.
Також після освячення води усі бажаючі скуштували смачної каші і чаю, а також мали можливість послухати живу музику. Щиро вітаємо від громади храму і духовенства з святом Хрещення Господнє і приносимо щиру подяку господарю і господині спорткомплексу “ФАЛЬКОН” Юрію Ярославовичу та Його дружині п.Єлені за дозвіл святкування свята на їхній території.
Дякуємо командиру  військової частині Т0120 Андрію Івановичу Жинчину  за допомогу у приготуванні каші і чаю. Дякуємо начальнику області МНС Андрію Анатолійович Кульбачу і Його працівникам служби МНС, а також  нашим працівникам поліції за безпеку  на святі.
Бережи всіх Господь і щасливого року.