Саме у цей день. 20 лютого, вшановують пам’ять загиблих під час протестів, які проходили в листопаді 2013 року — лютому 2014. 20 лютого на вулиці Інститутській відбулися масові розстріли людей. У період з 18 по 21 лютого було вбито 108 протестувальників. Розслідування злочинів проти протестуючих все ще триває.
Тож рівно п’ять років тому в протистояннях з 18 по 21 лютого загинули більше ста осіб, яких сьогодні всі українці знають, як Героїв Небесної Сотні. А першим віддав своє життя в тих кривавих подіях, син вірменського народу і наш земляк, дніпровець Сергій Нігоян.
Жителі Дніпра і області, рідні загиблих, волонтери, представники обласної та міської влади зібралися на Алеї пам’яті, щоб покласти квіти і вшанувати пам’ять загиблих тоді громадян. З благословення керуючого Дніпровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, чисельна делегація єпархії на чолі з канцлером — протоієреєм Віталієм Лопушанським. Взяв участь у заході і настоятель вірменського храма Григора Лусаворича протоієрей Тер Амазасп. Разом представники духовенства провели панахиду, а потім усі присутні поклали квіти.