Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Доля вільної України у наших руках!

Боже, прийшли язичники в насліддя Твоє,

осквернили святий храм Твій,

Єрусалим обернули на руїну (Пс. 78: 1)

Дорогі браття і сестри!

2014 рік є один з найважчих і найтрагічніших за весь період української незалежності. Спочатку, загибель мирних громадян під час акцій протесту, як у Києві, так і в інших містах України, згодом - окупація Криму, де, на жаль, теж не обійшлося без людських жертв. Сьогодні ми спостерігаємо фактично війну, яку веде Російська Федерація силами найманців та криміналітету на території Донецької і Луганської областей.

За підрахунками сайту Лівий берег, починаючи з березня від рук окупантів загинуло понад 150 осіб. Це - і військові, і мирні громадяни. Це - ті, хто виконував свій службовий обов'язок. Це - учасники Одеської трагедії 2 травня цього року. Це - просто мирні люди.

Що ж таке "ДНР" та "ЛНР"? Беручи класифікацію терористів, це - республіки, які борються за власну незалежність. Але хіба для здобуття незалежності потрібно робити дитину сиротою і на її очах вбивати батьків, мирних громадян без зброї? Для здобуття незалежності потрібно грабувати крамниці, банки, залякувати, ґвалтувати? Відповідь людини зі здоровим глуздом: ні.

Насправді "ДНР" та "ЛНР" - це декілька мільйонів поламаних життів, це -  терористи і бандити, які задля досягнення своєї мети готові на все. Людське життя для них має меншу вартість, аніж пляшка горілки. Апостол Іоан Богослов у першому соборному посланні пише: "Духа Божого i духа омани пiзна­вайте так: усякий дух, що сповiдує Iсуса Христа, Який прийшов у плотi, є вiд Бога; а всякий дух, що не сповiдує Iсуса Христа, Який прийшов у плотi, не є вiд Бога, але це дух антихриста, про якого ви чули, що вiн прийде i тепер уже є в свiтi" (1 Ін. 4: 2 - 3). Отже, люди, які чинять гоніння на Церкву та її членів, вбивають священнослужителів та парафіян не можуть бути посланими від Бога.

Браття і сестри! Ми маємо боротися за нашу державу! Віддавши сьогодні Донеччину і Луганщину, завтра втратимо Харківщину, Дніпропетровщину, Одещину. Кожний з нас, громадян України, може зробити внесок у визволення України від терористів і окупантів. Хтось може піти до армії чи добровольчих батальйонів, хтось - допомогти цим структурам матеріально, хтось - допомогти пораненим, їхнім родинам і родинам загиблих воїнів. Але всі ми можемо молитися. Прохаймо у Творця допомоги у боротьбі з силами темряви! Гаряча молитва обов'язково буде почута Отцем нашим Небесним! Доля вільної України у наших руках! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Подаємо до уваги наших вельмишановних читачів перелік молитов та псалмів, які потрібно читати для примноження миру і любові:

І пам'ятаймо слова Спасителя: "Все, чого не попросите в молитві з вірою, одержите" (Мф. 21: 22)!

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"