Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

З нами Бог! Ми переможемо!

"Доки, Господи, будеш безупинно гніватися на нас,

доки буде палати, як вогонь, обурення Твоє?" (Пс. 78: 5)

Дорогі браття і сестри!

Неоголошена війна Росії проти України, що триває понад 6 місяців, увійшла у нову стадію. Вранці 25 серпня 2014 року, у понеділок, колони російської бронетехніки увійшли на південь Донецької області, вступивши у бій із силами АТО. Пізно ввечері 27 серпня 2014 року підрозділи Збройних сил Російської Федерації окупували районний центр Новоазовськ, який знаходиться неподалік від Маріуполя. Якщо на початку вторгнення в Україну здійснювалося силами терористів, нацистів та бандитів, то тепер у ньому бере участь армія сусідньої держави. Це вже не Антитерористична операція, це, на жаль, війна.

Чому Господь попустив таке? Невже Він відвернувся від українців? Ні, звісно, ні. Просто живучи 23 роки у незалежній Україні багато з нас забули, що все на світі має свою ціну. Деякі з наших громадян зневажали державну мову, її історію, висловлювалися проти знесення пам'ятників комуністичного режиму. За тіснішу дружбу з Росією ще рік потому виступала і значна частина мешканців нашого краю. Ворогували ми і між собою. Часто через дрібниці. Акцентуючи увагу на неважливому, тлінному забували про головне, вічне. "Горе вам... що відціджуєте комара, а верблюда поглинаєте!" (Мф. 23: 23 - 24). 

Та останні події все змінили, відкрили багатьом очі. Біль і страждання показали, де друг, а де ворог, хто правий, а хто винний. Український народ має шанс довести своє право на існування. Так само, як це робили народи Європи у часи Середньовіччя, світових воєн тощо. Віримо, що нам це вдасться. Ми на своїй землі, тікати нам немає куди! Окупанти у всі часи отримували ганебний суд та забуття. Так було з Наполеоном, Гітлером. Своє отримає і російський президент Путін. "Щоб не сказали язичники: “Де Бог їх?” Нехай на очах наших пізнають вони помсту за пролиту кров рабів Твоїх" (Пс. 78: 10).

Ліпше вмерти вільним, ніж жити рабом! Січеславський край готовий дати гідну відсіч бандформуванням Збройних сил Росії. Можливо, саме тут володар "Русского мира" та його посіпаки і зазнають своєї остаточної поразки.

Кожний з нас повинен працювати на перемогу: допомогати армійцям, добровольцям, пораненим будь-яким чином, вступити до Збройних сил України, Національної гвардії або ж добровольчих батальйонів. Найголовніше ж, без чого перемога неможлива - молитва до Господа нашого Ісуса Христа. Всемилостивий Бог захистить нас та наших рідних від нашестя іноплемінників. "Не забудь голосу тих, що благають Тебе, бо гординя тих, що ненавидять Тебе, підіймається проти Тебе завжди" (Пс. 73: 23).

"Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх" (Ін: 15: 13). Браття і сестри! Зараз головне - не панікувати і вірити у нашу перемогу. Отець наш небесний не посилає людині випробувань, які вона не подужає. Отже, ми переможемо! Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Щопонеділка о 15:00 у нашому храмі служиться акафіст до великомученика Юрія Переможця (Георгія Побідоносця) за воїнів Української армії та за перемогу над російськими загарбниками. Літургії правляться щосуботи та щонеділі, а також у святкові дні о 9:00. Запрошуємо Вас!

Подаємо до уваги наших вельмишановних читачів перелік молитов та псалмів, які потрібно читати для примноження миру і любові:

І пам'ятаймо слова Спасителя: "Все, чого не попросите в молитві з вірою, одержите" (Мф. 21: 22)!

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"