Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

У Запоріжжі вперше відбудеться «Марш за життя»

У Запоріжжі у неділю, 27 вересня 2015 року, відбудеться “Марш за життя”. Це спільна ініціатива християнських Церков та релігійних громад міста, за підтримки міської та обласної влади. Марш розпочнеться о 15 годині у сквері біля Будинку культури "Дніпроспецсталь" і пройде центральними вулицями Запоріжжя.

zahistit-mene-ya-tezh-ukrayinec-300x222

Такі події відбуваються в багатьох країнах світу, об'єднуючи навколо себе людей, які є прихильники християнських та сімейних цінностей, і хочуть публічно засвідчити свою позицію перед суспільством.

У Запоріжжі "Марш за життя" відбудеться вперше, але вже цього разу очікується кілька тисяч учасників.

«Як християни і громадяни України ми таким чином хочемо проголосити цінність людського життя від самого моменту зачаття і закликати всіх українців докласти максимум зусиль для захисту життя кожної ненародженої дитини. Особливо просимо всіх про молитву у цьому намірі, а також сердечно запрошуємо всіх християн та людей доброї волі до Запоріжжя, щоби взяти участь у цій важливій для нашого міста і всієї України події», — закликав єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви Ян Собіло.

РІСУ

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"