Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у свято усікновення глави Іоана Предтечі

У п'ятницю, 11 вересня 2015 року (29 серпня за старим стилем), Свята Православна Церква за юліанським календарем відзначала свято усікновення глави пророка, предтечі і хрестителя Господнього Іоана.

Цього дня у нашому храмі було відслужено святкову Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужив клір храму: ієрей Ярослав Матюнка та протодиякон Федір Савицький. Уривок з Євангелія від Марка зачитав та проповідь виголосив о. Ярослав Матюнка.

Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі панотці прочитали молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

На завершення отець-настоятель подякував вірним за спільну молитву та привітав зі святом. О. Ярослав закликав продовжувати молитви за мир і спокій у нашій державі та побажав Божої допомоги у благих справах. Літургія завершилася цілуванням Хреста.

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

1 2

4 3

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"