Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у неділю 18-ту після П'ятдесятниці, після Воздвиження.

  У неділю, 4 жовтня 2014 року (21 вересня за старим стилем), вірні Православної Церкви вшановували пам'ять знайдення мощей святителя Димитрія,митрополита Ростовського.(1752).

 Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужив клір храму: протоієрей Ярослав Матюнка,  протодиякон Федір Савицький. Уривок з Євангелія від Марка зачитав отець-настоятель.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Духовенством храму було прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

  Наприкінці Літургії о. Ярослав Матюнка від імені духовенства, громади храму привітав о. Ярослава Малерика з минулим Днем народження,а після привітання отець настоятель привітав із минулим днем народженням свою маму Ганну Михайлівну,яка в цей день приїхала в гості.Їй виповнилось 28 вересня 59 років. Многая літа Вам дорога мамо.

  Наприкінці Літургії протоієрей Ярослав Малерик звернувся до громади.

  Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

  Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

  Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"