Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у неділю 24 - ту після П'ятидесятниці

У неділю, 15 листопада 2014 року (2 листопада за старим стилем), вірні Православної Церкви вшановували пам'ять мучеників Акиндина,Пигасія,Афонія та ін.

 Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив з благословення  настоятеля протоієрея Ярослава Малерика протоієрей Ярослав Матюнка, та протодиякон Федір Савицький. Уривок з Євангелія від Луки зачитав о. Ярослав Матюнка.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Отець ярослав під час Богослужіння прочитав молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. Наприкінці Літургії о. Ярослав Матюнка подякував вірянам за спільну молитву та закликав на усіх Боже благословення. Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"