Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Архиєрейське Богослужіння у 2-гу неділю Великого посту

 У неділю, 27 березня, за Православним календарем неділя 2-га Великого посту, вірні Православної Церкви згадують Святителя Григорія Паламу, архиєпископа Фесалонікійського (1359).

 Цього дня у нашому храмі було відслужено архиєрейську Божественну Літургію. Її очолив Преосвященнійший Симеон, єпископ Дніпропетровський і Криворізький. Владиці співслужили: настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик,  протоієрей Ярослав Матюнка, а також протоієрей Даниїл Зінкевич.Уривок з Євангелія від Марка зачитав протодиякон Юрій Пелех.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

 На завершення Літургії Владика Симеон виголосив проповідь до вірян. Преосвященнійший нагадав про сенс Великого посту. У Великий піст Православний християнин повинен знайти час для Бога. На завершення єпископ Симеон подякував отцю - настоятелю за спільну молитву.

 Далі  о. Ярослав Малерик також висловив подяку архиєрею, а також парафіян, які  прийшли на Богослужіння.

 Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

 

IMG_8051.JPG

 

IMG_8126.JPG

 

IMG_8148.JPG

 

 

 

IMG_8178.JPG

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"