Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у 5-ту неділю Великого посту

 

 У неділю,  17 квітня 2016 року, за Православним календарем неділя 5-та Великого посту. Свята Православна Церква цього дня вшановує пам'ять преподобної Марії Єгипетської.

 У неділю у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужило духовенство храму: протоієрей Ярослав Матюнка та протодиякон Федір Савицький. Уривки з Євангелій від Марка та від Луки зачитав та проповідь виголосив о. Ярослав Малерик.  У слові до вірних о. Ярослав нагадав біографію святої, яку Церква вшановує у п'яту неділю Великого посту. Це - преподобна Марія Єгипетська, яка з юного віку вела розпусне життя і від цього отримувала насолдоду. Але згодом душевна порожнеча стала покривати собою усі плотські задоволення. Одного разу Марія проходила повз храм, куди віряни сходилися на відзначення Воздвиження Хреста Господнього. Цікавість потягла її до храму, вона спробувала увійти, але не змогла. Якась невидима сила не пускала її. Перелякана цим, жінка почала молитися до Пресвятої Богородиці, ікона Якої була у притворі храму. Після палкої молитви преподобна змогла увійти до храму і поклонитися Животворчому Хресту.Після храму вона вирушила до пустелі, де у пості і молитві провела решту свого життя, 47 років.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

 Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

 20160417090844

 

20160417095900

 

20160417104256

 

20160417105817

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"