Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

ОФІЦІЙНО: Змінено титул правлячого архієрея

27 липня 2016 р. в Синодальній залі Київської Патріархії під головуванням Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України, відбулося чергове засідання Священного Синоду. Серед іншого, було прийнято рішення, які стосуються Дніпропетровської єпархії.

ЖУРНАЛ № 9

СЛУХАЛИ:

Рапорт Преосвященного Симеона, єпископа Дніпропетровського і Криворізького, про перейменування м. Дніпропетровська і необхідність зміни у зв’язку з цим титулу правлячого архієрея Дніпропетровської єпархії та про внесення змін до Статуту Дніпропетровської духовної семінарії.

ДОВІДКА:

Постановою Верховної Ради України від 19 травня 2016 р. № 1375-VIII «Про перейменування міста Дніпропетровськ Дніпропетровської області» м. Дніпропетровськ було перейменоване на м. Дніпро.

Разом з тим найменування Дніпропетровської області залишилося поточним – до внесення відповідних змін до Конституції України.

УХВАЛИЛИ:

1. У зв’язку з перейменуванням м. Дніпропетровськ на м. Дніпро керуючим Дніпропетровською єпархією мати титул «Дніпровський і Криворізький».

2. У зв’язку з перейменуванням м. Дніпропетровськ на м. Дніпро перейменувати Дніпропетровську духовну семінарію на Дніпровську духовну семінарію, внести відповідні зміни до Статуту Дніпропетровської духовної семінарії та подати його на реєстрацію до державних органів.

3. Про внесення інших змін та доповнень до Статуту Дніпропетровської єпархії мати судження після набуття чинності зміни у назві відповідної області.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"