Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Головний капелан став лауреатом авторитетного конкурсу

19 жовтня 2016 р. у Дніпро відбулося нагородження володарів відзнаки імені Івана Багряного 2016 року. Із метою популяризації ідей, творчості та життєвої державницької настанови визначного українця Фундація Івана Багряного (США) та Всеукраїнський щомісячник «Бористен» (представництво Фундації Багряного на Січеславщині) заснували Відзнаку імені Івана Багряного. 

«Щороку лауреатами стають люди, чиї досягнення стали помітними і особливими в різних сферах діяльності: письменники, громадські діячі чи просто жителі міста, які роблять свій особистий вклад в розбудову українського суспільства» — зазначив редактор журналу «Бористен» і один з організаторів конкурсу Фідель Сухоніс.

Цього року лауреатами стали люди різних професій. Зокрема, письменник Олександр Шугай з міста Київ за багаторічну популяризацію творчості Івана Багряного.

Іван та Маруся Гнип ( Каліфорнія, США ) – українські меценати. Вони отримали нагороду за багаторічну доброчинну діяльність в Україні та діаспорі, підтримку обдарованої творчої юні.

Володимир Могучий ( Ню-Джерзі, США) – громадський активіст української діаспори за розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату в Україні та за кордоном.

Серед Дніпровських лауреатів відзначили підприємця Олега Василенка за створення та плідну діяльність волонтерської організації «Героям Слава!». «З перших днів Майдану ми збирали кошти і речі. Не зупинились і після початку війни. Багато коштів було передано на Схід, і ми продовжуємо свою діяльність» — зазначив лауреат.

Відомий капелан прот. Димитрій Поворотний, який активно несе свій послух з благословення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона, отримав нагороду за душпастирську опіку над воїнами АТО та виявлені самопожертву і героїзм. А також волонтерську діяльність. «Мені навіть важко осягнути цей факт, що я отримав таку нагороду. Це нагорода усіх священиків і усіх тих, хто зараз на Сході» — зазначив він.

Співак та композитор, продюсер Влодзімеш Забара став лауреатом премії ім. І.Багряного за плекання національно свідомої, талановитої пісенної молоді України.

«Мені дуже приємно, що мене відзначили такою нагородою» — сказав він,- «постать Багряного дуже особлива для української історії. А в нашій країні дуже багато молодих і талановитих, які згодом стануть тими, ким пишатиметься держава».

У ході святкової імпрези окрім віншування переможців пройшло знайомство з новою книгою видавництва щомісячника «Бористен» «Українські воїни Добра і Правди», де зібрані історії життя воїнів АТО.

Привітати гостей та лауреатів завітав дніпровський гурт «Вертеп» з живим виконанням українських запальних пісень.

ДЕТАЛЬНИЙ РЕПОРТАЖ з імпрези у жовтневому номері «Бористену».

 

 

«Борисфен»

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"