Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у 27-ту Неділю після П'ятидесятниці.

У неділю, 25 грудня 2016 року, вірні Православної Церкви вшановували пам'ять святителя Спиридона,єпископа Тримифунтського,чудотворця.

 Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужило духовенство храму: протоієрей Володимир Кордяк,ієрей Генадій Коваленко, протодиякон Федір Савицький та диякон Сергій Гурченко. Уривки з Євангелія від Луки зачитав  виголосив о. Ярослав Малерик.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенством храму було прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

  Після Богослужіння діти Недільної школи підготували і виступили з невеликою виставою про свято Святителя Миколая і про наступаюче Різдво Христове. А після виступу отець-настоятель передав листи дітям від Святого Миколая,а також вручив їм солодкі подарунки.

 В цей день усі діти,які завітали до храму отримали подарунки від отця Ярослава.

 На завершення о. Ярослав нагадав про збір допомоги захисникам України, подякував вірянам за спільну молитву і побажав Божої допомоги наступного тижня. 

 Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

dsc00281

 

dsc00290

 

dsc00292

 

dsc00298

 

dsc00333

 

dsc00352

 

dsc00365

 

dsc00367

 

dsc00378

 

dsc00384

 

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"