Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у день Різдва Христового.

 У суботу, 7 січня 2017 року, Православна Україна відзначала одне з найбільших Церковних свят - Різдво Господа нашого Ісуса Христа.

 

Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужив клір храму:ієрей Генадій Коваленко,протодиякон Федір Савицький та диякон Сергій Гурченко. Уривок з Євангелія від Матфея зачитав отець-настоятель.

 Після читання Євангелія о. Ярослав прочитав Різдвяне послання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенством храму було прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

 Богослужіння завершилося святковим Єлеєпомазанням і цілуванням Хреста.

 

  Нагадуємо, що кожний, хто має бажання, може отримати Вифлеємський вогонь миру у нашому храмі. Вогник перебуватиме у нас до кінця Різдвяних свят. Запрошуємо Вас!


  Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.


  Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

 dsc00399

 

dsc00400

 

dsc00403

 

dsc00405

 

dsc00406

 

dsc00408

 

dsc00412

 

dsc00414

 

 

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"