Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Вітання Предстоятелю з Днем народження

 23 січня 2017 року, один з видатних діячів Українського Православ'я, предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначає свій 88-й День народження.

 

Ваша Святосте!


  Від щирого серця вітаємо Вас зі святом! За Вашими плечима нелегкі, але насичені роки. Ви пережили Другу світову війну, через неї втратили батька. Але цей біль ще більше навернув Вас до Бога. Ви прийняли рішення стати священиком. 1962 року Вас було висвячено на єпископа, а з 1966 року Ви очолили Київську кафедру, як предстоятель Українського екзархату Російської Православної Церкви. Завдяки Вам 1990 року Українська Православна Церква отримала самоврядний статус. А вже за два роки частина УПЦ (МП) разом з Українською Автокефальною Православною Церквою об'єдналися у Київський Патріархат. 1995 року Вас було обрано Патріархом нашої Церкви. І на сьогодні УПЦ КП найбільша релігійна організація за кількістю вірних.

  Ви є уродженець Донеччини. Саме Ваш приклад подвижницької праці на благо України і нашої батьківської віри підкреслює той факт, що Донеччина - це Україна.       Попри всі старання наших ворогів, віримо, що так воно і буде нашими спільними молитвами.

 

  Бажаємо Вам козацького здоров'я, Божого благословення на Ваші добрі справи! Нехай Всемилостивий Господь молитвами Пречистої Своєї Матері і всіх святих помилує і спасе Вас, Ваших рідних та близьких!

 Ісполла еті деспота!


Настоятель протоієрей Ярослав Малерик, духовенство, громада храму

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"