Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у 2-гу неділю Великого посту

У неділю, 12 березня, за Православним календарем неділя 2-га Великого посту, вірні Православної Церкви згадують Святителя Григорія Паламу, архиєпископа Фесалонікійського (1359).

Цього дня у нашому храмі було відслужено  Божественну Літургію. Її очолив  настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик.  Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. На завершення Літургії о.Ярослав нагадав про сенс Великого посту. У Великий піст Православний християнин повинен знайти час для Бога. На завершення отець- настоятель подякував віруючим за спільну молитву. Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

 

  Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

  Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"