Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у четверту неділю Великого посту

У неділю, 26 березня, за Православним календарем неділя 4-та Великого посту,преподобного Іоана Ліствичника.

 Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужили клірики храму: ієрей Генадій Коваленко,ієрей Миколай Костантинов та диякон Сергій Гурченко. Уривки з Євангелій від Марка та від Матфея зачитав та проповідь виголосив отець-настоятель.У своєму повчальному слові о. Ярослав підкреслив важливість віри у Бога. Нам, православним християнам, не личить сумніватися у всемогутності Творця.Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. Наприкінці Літургії було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці. Духовенство храму виконало пісню "Царице моя преблагая".

На завершення Літургії отець-настоятель привітав усіх парафіян з днем неділі, а також з причастям і  побажав вірним міцного здоров'я, Божої опіки та допомоги наступного тижня. Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

 Після Богослужіння  провели навчання Недільної школи з дітьми.

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"