Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння в день свята Вознесіння Господнє

 У четвер, 25 травня, Свята Православна Церква відзначає дванадесяте свято — Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа.

 

Цього дня у нашому храмі було відслужено святкову Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужило духовенство храму: ієрей Олександр Штепа, протодиякон Федір Савицький та диякон Сергій Гурченко. Уривок з Євангелія від Іоана зачитав та  отець - настоятель.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. 

 Наприкінці Служби о. Ярослав Малерик привітав вірних зі святом Вознесіння Господнього, побажав усім здоров'я, миру та Божої допомоги Спасителя у всіх благих справах. Літургія завершилася святковим Єлеєпомазанням і цілуванням Хреста.

  Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

 

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"