Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння на Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього

 

У понеділок, 14 серпня, за Православним календарем  вірні відзначали свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього.Семи мучеників Маккавеєвих,матері їхньої Соломонії та учителя їхнього Єлеазара.

У неділю у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужив клір храму: ієрей Олександр Штепа та ієрей Сергій Гурченко. Уривки з Євангелій від Матфея та від Іоана зачитав отець-настоятель.

Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. Наприкінці Літургії було відслужено Молебень з освяченням води, а також прочитали молитви на освячення меду і маку.Далі отець-настоятель окропив усіх присутніх водою. На завершення о. Ярослав Малерик привітав парафіян зі святом, побажав Божої допомоги та опіки вірянам та їхнім родинам. Богослужіння завершилося святковим Єлеєпомазанням.

 

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

img_20170814_094527

 

img_20170814_103342

 

img_20170814_105405

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"