Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у день свята Успіння Пресвятої Богородиці

У понеділок, 28 серпня, за Православним календарем  свято Успіння Пресвятої Богородиці.

У понеділок у нашому храмі було відслужено Святкову Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужив отець Олександр Штепа. Уривок з Євангелія від Матфея зачитав отець-настоятель.

Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі панотці прочитали молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

 Наприкінці Літургії було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці. Після молитви  отець-настоятель подякував вірянам за спільну молитву,привітав із святом та закликав молитися за мир у нашій державі та побажав усім Божої допомоги наступного тижня. Літургія завершилася цілуванням Хреста та Святковим Єлеєпомазанням.

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"