Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у свято Покрови Пресвятої Богородиці

У суботу, 14 жовтня 2017 року, Свята Православної Церква відзначала День Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня в Україні відзначається День захисника України,які воювали і воюють проти Росії і Руського міра, День козацтва і День створення Української Повстанської Армії, що воювала проти московських та гітлерівських окупантів у роки Другої світової війни.

  Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення настоятеля протоієрея Ярослава Малерика ієрей Олександр Штепа.Йому співслужив  ієрей Сергій Гурченко. Уривок з Євангелія від Луки зачитав отець Олександр.

  Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Духовенством храму було прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

  Богослужіння завершилося святковим Єлеєпомазанням і цілуванням Хреста.

   Настоятель, духовенство, громада храму щиро вітає парафіян храму та відвідувачів нашого ресурсу зі святом Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії! Нехай Божа Матір Своїм Омофором оберігає вас та ваших рідних і близьких від усякого зла та дарує мир і спокій вашим домівкам!

  Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

  Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі!

 Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"