Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у неділю митаря і фарисея

У неділю, 28 січня, за Православним календарем неділя про митаря і фарисея. Свята Православна Церква цього дня згадує преподобного Павла Фівейського. 

Святої неділі у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію,її очолив з благословення настоятеля протоієрея Ярослава Малерика ієрей Олександр Штепа.Отцю Олександру співслужив ієрей Сергій Гурченко.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі отець Олександр прочитав молитву за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. Наприкінці Літургії було відслужено Молебень до Пресвятої Богородиці.

 На завершення отець Олександр привітав вірних з недільним днем і  побажав усім здоров'я, миру. Богослужіння завершилося цілуванням Хреста.

Після Богослужіння у Недільній школі пройшло навчання з діточками.

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"