Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у день Стрітення Господнє

У четвер 15 лютого, вірні Православної Церкви відзначали дванадесяте свято - Стрітення Господа нашого Ісуса Христа.

 Цього дня у нашому храмі було відслужено святкову Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужило духовенство храму. Уривки з Євангелій від Луки зачитав отець-настоятель.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі кліром храму було прочитано молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. Наприкінці Літургії було відслужено Чин малого  освячення води і свічок.

 Наприкінці Богослужіння о. Ярослав Малерик привітав усіх парафіян, які прийшли на Богослужіння, а також привітав усіх присутніх зі Стрітенням. Отець-настоятель побажав парафіянам Божого благословення на добрі справи наступного тижня, здоров'я та миру. Після звернення на у храмі всім присітнім отець Ярослав Малерик звершив  освячення води і свічок. Літургія завершилося святковим Єлеєпомазанням.

 

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

img_20180215_095531

 

img_20180215_103936

 

img_20180215_104014

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"