Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у 3 - тю неділю Великого посту.

У неділю, 11 березня, за Православним календарем неділя 3-тя Великого посту, Хрестопоклонна.

 

 Цього дня у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив з благословення настоятеля нашого храму протоієрея Ярослава Малерика клірик храму ієрей Олександр Штепа,йому співслужив ієрей Сергій Гурченко. Уривок з Євангелія від Марка зачитав о.Олександр.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі отець Олександр прочитав молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

На завершення Літургії перед святим Причастям до храму повернувся настоятель храму отець Ярослав,який попричащав віруючих,а також відслужим разом з духовенством Молебень до Пресвятої Богородиці.

Після Молебня,отець-настоятель  закликав не втрачати пильності, молитися та допомагати нашим захисникам, адже війна продовжується.

По завершенню Богослужіння діти Недільної школи при нашому храмі привітали з днем анлела настоятеля храму отця Ярослава. 

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 

Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"