Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ У ВЕРБНУ НЕДІЛЮ.

У неділю, 1 квітня 2018 року, вірні Православної Церкви відзначали дванадесяте свято: Вхід Господній у Єрусалим. Остання неділя перед Великоднем також називається Вербною.

 Цього дня у нашому храмі було відслужено святкову Божественну Літургію. Її очолив настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужив клірик храму ієрей Олександр Штепа та ієрей Сергій Гурченко. Уривок з Євангелія від Іоана зачитав отець-настоятель.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

 На завершення Літургії отець-настоятель привітав усіх парафіян, що мали на цьому тижні день народження.

  Далі о. Ярослав Малерик пояснив парафіянам значення свята Входу Господнього в Єрусалим, а також призначення верби у своїх домівках. Панотець підкреслив, що хрест — тодішній символ смерті, став для усіх християн символом перемоги над смертю, адже Господь наш Ісус Христос урочисто в'їхав у Єрусалим для того, аби взяти на себе гріхи людства і відкрити кожному з нас шлях до Царства Небесного. Після повчального слова віряни вийшли на вулицю, де кліром храму було звершено чин освячення віття.

 Богослужіння завершилося святковим Єлеєпомазанням і цілуванням Хреста.

 Щиро вітаємо усіх наших парафіян та відвідувачів сайту зі святом Входу Господнього у Єрусалим! Бажаємо здоров'я, миру, Божої допомоги у благих справах!

 Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"