Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння на Благовіщення Пресвятої Богородиці.

У суботу, 7 квітня напередодні Пасхи, Свята Православна Церква відзначала дванадесяте свято: Благовіщення Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії.

 

Цього дня у нашому храмі було відслужено святкову Божественну Літургію,яку очолив настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик.Йому співслужив клірик храму ієрей Олександр Штепа. Уривки з Євангелій від Луки  зачитав отець - настоятель.

 Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

 На завершення Літургії отець-настоятель привітав усіх парафіян з Благовіщенням, а також привітав прихожанку храму, члена церковної десятки пані Зіновію Рись із днем народження та побажав їй і всім  вірним здоров'я і Божої опіки.

 Богослужіння завершилося святковим Єлеєпомазанням.

 Щиро вітаємо усіх наших парафіян зі святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Нехай Господь наш Ісус Христос молитвами Пречистої Діви Марії дарує нам усім мирне і чисте небо над головою!

 

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

 

Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"