Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

ПАСХАЛЬНА ЛІТУРГІЯ У НАШОМУ ХРАМІ

Найголовніше свято для православних українців — Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, нарешті кожен міг привітатися зі своїм ближнім словами: "Христос Воскрес — Воістину Воскрес!".

 Розпочалася Великодня Служба у нашому храмі о 22:00, як і зазвичай, із читання Діянь святих апостолів. Годину потому — Опівнічна. Після чину поховання Плащаниці відбулася Хресна хода навколо храму при співі стихири: «Воскресіння Твоє, Христе Спасе…». 

 Уже наступної доби, у неділю, 8 квітня , почалася Великодня Утреня. Наприкінці Утрені настоятель храму протоієрей Ярослав Малерик зачитав Огласительне Слово святителя Іоана Золотоустого.

 Далі розпочалася святкова Божественна Літургія. Її очолив протоієрей Ярослав Малерик. Отцю-настоятелю співслужив: ієрей Олександр Штепа. Уривок із Євангелія від Іоана зачитав о. Ярослав Малерик. За щорічною Пасхальною традицією панотець також прочитав Великоднє послання Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України.

 Під час Літургії були звершені Таїнства Сповіді і Причастя. Дуже приємно було спостерігати велику кількість парафіян, які прийшли цього дня.

 Після Причастя отець-настоятель звершив чин освячення артосу, часточки якого будуть роздані вірним у неділю після Пасхи.

 О. Ярослав Малерик подякував кліру і громаді за те, що прийшли на Богослужіння, а також привітав із святом Воскресіння Господнє і побажав, аби Всемилостивий Господь і надалі вселяв у наші серця тепло і любов.

 Після цього віряни вийшли на вулицю, де перед храмом було звершено чин освячення пасок, яєць та м'ясних страв.

 

Воістину Христос Воскрес!

 

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цимпосиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"