Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Богослужіння у 13-ту неділю після П'ятдесятниці

У неділю,  26 серпня, за Православним календарем неділя 13-та після П'ятидесятниці. Цього дня вшановується пам'ять перенесення мощей Максима Сповідникао.

У неділю у нашому храмі було відслужено Божественну Літургію. Її очолив настоятель протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужило духовенство храму: ієрей Олександр Штепа та диякон Анатолій Коляда. Уривок з Євангелія від Матфея зачитав  о. Ярослав Малерик.

Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі панотці прочитали молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України. 

На завершення отець-настоятель подякував вірянам за спільну молитву. О. Ярослав закликав молитися за мир у нашій державі та закликав на усіх Боже благословення.

 Літургія завершилася цілуванням Хреста.

 Після Богослужіння був відслужений Молебень на початок Навчального року,а після отець -настоятель благословив дітей вручивши їм  іконки і окропив Святою водою.

Звертаємося до людей доброї волі з проханням допомогти воїнам Української армії та дітям, які мешкають у прифронтовій зоні. Перелік необхідних речей можна переглянути за цим посиланням.

Закликаємо всіх наших відвідувачів молитися за мир і спокій в Українській Державі! Переглянути молитви можна за цим посиланням.

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"