Повчальне слово

slovo15

Пошук

Банери

banner

banner_middle

Більше банерів тут

Ми у соціальних мережах

facebook youtube16px

Друзі сайту

friends

 

khrest

 

 

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Статистика

Святині нашого храму

У Свято-Духівському храмі з благословіння єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона постійно перебувають три святині. Це: ікона святої великомучениці Варвари з часточкою її нетлінних мощей (передані у серпні 2006 року), ікона преподобного Афанасія Афонського з часточкою його нетлінних мощей (ікона та мощі з'явилися у нашому храмі 14 вересня 2012 року), а також ікона святого Великомученика і цілителя Пантелеймона з частинкою його нетлінних мощей ( передана прихожанином 01.05 2016 року в день Святої Пасхи).

Щотижня у храмі співаються акафісти до святої великомучениці Варвари, до преподобного Афанасія Афонського з частинками їх нетлінних мощей, а також до святого Великомученика і цілителя Пантелеймона. Акафіст до преподобного Афанасія Афонського служиться щосереди о 15:00, до великомучениці Варвари - щонеділі о 15:00, а до святого Великомученика і цілителя Пантелеймона щовівторка о 15.00 годині. До святителя Афанасія Афонського зазвичай звертаються при ранах, що не заживають, а також при сильних кровотечах; до святої Варвари - з проханням про те, аби не померти без Причастя, або якщо є загроза раптової смерті, чи загроза від вогню, а до святого Великомученика і цілителя Пантелеймона - з проханням на успішні операції,при хворобах.

Слід також додати, що з 28 по 30 жовтня 2012 року з благословення Владики Симеона у Свято-Духівському храмі перебувала Холмська чудотворна ікона Божої Матері, одна із найстаріших ікон України. До цієї ікони передусім звертаються матері, які мають проблеми з дітьми, а також жінки, які не можуть завагітніти через проблеми зі здоров'ям. Святиня постійно зберігається у музеї волинської ікони м. Луцьк. 

Запрошуємо всіх вірних Православної Церкви до спільної молитви у Свято-Духівському храмі!

Аби дізнатися життя святих, а також деталі перебування Холмської ікони Божої Матері клікніть на зображення.

 

Свята великомучениця Варвара

 

 

 

Преподобний Афанасій Афонський

 

 

3423425

 

IMG_0108

Молитва до Святого Духа

molytva

Допомога сходу України

Врятуємо Україну!

okup

Благодійність

blag

Шукаємо хористів

khor

Святині нашого храму

fa4ab7b53ecf908d70fe2ed023803b1f (1)

Радіо "Град Лева"