У перший день тижня 17 червня, після Святої Тройці Православні християни святкують День Святого Духа.
І в цей день у нашому храмі лунала молитва, а тому, що наш храм названий в честь третьої особи святої Тройці – на честь Святого Духа і цей день наш храм святкує 25 років від дня Його заснування.
Зранку о 8 годині ранку на території храму традиційно було завершено чин освячення води, а о 9 годині настоятель храму прот.Ярослав Малерик і запрошенне духовенство зустрічали свого архипастиря, владику Симеона.
Під час святкового Богослужіння владика Симеон підносив молитви на усіх віруючих, за Україну і воїнів наших.
На завершення Літургії владика звернувся із словами про згадування Духа Святого у нашому житті, подякував настоятелю храму, громаді і священикам  храму за духовну працю і працю в розбудові храму і вручив грамоту для всієї громади, як знак подячності на підтримку храму.
Пізніше віруючі разом і Владикою Симеоном і духовенством звершили хресний хід кругом храму і під час хресного ходу владика освятив капличку на честь Покрови Пресвятої Богородиці, яка буде завжди оберігати храм, віруючих, а також проходячи біля каплички завжди помолимось за захист нашої України і воїнів наших. Свято завершилось святковим концертом і святковим приношенням для всіх присутніх.
А ввечері на території нашого храму відбулось свято для дітей за підтримки Голови Обласної Ради Гліба Олександровича Пригунова. Дітвору розважали аніматори, а також пригощали солодкою ватою. Після, для дітей відбулось музичне свято або, як говорить молодь дискотека. В цей день дякуємо всім хто долучається до нашого храму, допомагає і жертвує на храм.
Благослови Вас Господь, мир і спокій нехай буде у серцях ваших.