СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СВЯТА ПРЕОБРАЖЕГНЯ ГОСПОДНЄ в перший день тижня, а саме 19 серпня Церква кожного року святкує дванадесяте свято Преображення Господнє.

В цей святковий день зранку о 09.00годин ранку в нашому храму була відслужена святкова Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Ярослав Малерик. Йому співслужили клір храму: ієрей Олександр Штепа і ієрей Анатолій Коляда.  Богослужіння у нашому храмі пройшло дуже велично і святково. Віруючі мали змогу приступити до святої Сповіді і Причастя.
В кінці Літургії отець Ярослав привітав усіх присутніх і святом, а також звернувся із проповіддю про свято. На завершення отець – настоятель звершив святкове Єлеєпомазання, а пізніше вийшовши на вулицю біля храму прочитав молитви на освячення фруктів і після окропив святою водою віруючих і принесені фрукти до храму.
О 12.00год.отець Ярослав звершив освячення фруктів у військовій частині Т0120, де виконує обов’язки капелана.  Від громади храму і духовенства храму вітаємо усіх православних віруючих із святом Преображення Господнє. Нехай Господь завжди в наші вселяє чисті помисли і віру в тещо Бог допоможе нам перемогти ворога і даруватиме нам щасливого і благословенного життя.
З СВЯТОМ ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ.