У Свято-Духівському храмі з благословіння єпископа Дніпропетровського і Криворізького Симеона постійно перебувають три святині. Це: ікона святої великомучениці Варвари з часточкою її нетлінних мощей (передані у серпні 2006 року), ікона преподобного Афанасія Афонського з часточкою його нетлінних мощей (ікона та мощі з’явилися у нашому храмі 14 вересня 2012 року), а також ікона святого Великомученика і цілителя Пантелеймона з частинкою його нетлінних мощей ( передана прихожанином 01.05 2016 року в день Святої Пасхи).

Щотижня у храмі співаються акафісти до святої великомучениці Варвари, до преподобного Афанасія Афонського з частинками їх нетлінних мощей, а також до святого Великомученика і цілителя Пантелеймона. Акафіст до преподобного Афанасія Афонського служиться щосереди о 15:00, до великомучениці Варвари – щонеділі о 15:00, а до святого Великомученика і цілителя Пантелеймона щовівторка о 15.00 годині. До святителя Афанасія Афонського зазвичай звертаються при ранах, що не заживають, а також при сильних кровотечах; до святої Варвари – з проханням про те, аби не померти без Причастя, або якщо є загроза раптової смерті, чи загроза від вогню, а до святого Великомученика і цілителя Пантелеймона – з проханням на успішні операції,при хворобах.

Слід також додати, що з 28 по 30 жовтня 2012 року з благословення Владики Симеона у Свято-Духівському храмі перебувала Холмська чудотворна ікона Божої Матері, одна із найстаріших ікон України. До цієї ікони передусім звертаються матері, які мають проблеми з дітьми, а також жінки, які не можуть завагітніти через проблеми зі здоров’ям. Святиня постійно зберігається у музеї волинської ікони м. Луцьк.

Запрошуємо всіх вірних Православної Церкви до спільної молитви у Свято-Духівському храмі!

Аби дізнатися життя святих, а також деталі перебування Холмської ікони Божої Матері клікніть на зображення.