У неділю,21 квітня,вірні Православної Церкви відзначали дванадесяте свято:  Вхід Господній у Єрусалим.  Остання неділя перед Великоднем також називається Вербною.

Цього дня у нашому храмі було відслужено святкову Божественну Літургію. Її очолив настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Малерик. Панотцеві співслужив клірик храму ієрей Олександр Штепа, ієрей Анатолій Коляда. Уривок з Євангелія від Іоана зачитав отець-настоятель.

Під час Богослужіння були звершені Таїнства Сповіді та Причастя. Далі духовенство храму прочитало молитви за Українську державу та за визволення її від загарбників, а також за воїнів-захисників України.

На завершення Літургії отець-настоятель привітав усіх парафіян, що мали на цьому тижні день народження.

Далі о. Ярослав Малерик пояснив парафіянам значення свята Входу Господнього в Єрусалим, а також призначення верби у своїх домівках. Панотець підкреслив, що хрест — тодішній символ смерті, став для усіх християн символом перемоги над смертю, адже Господь наш Ісус Христос урочисто в’їхав у Єрусалим для того, аби взяти на себе гріхи людства і відкрити кожному з нас шлях до Царства Небесного. Після повчального слова віряни вийшли на вулицю, де кліром храму було звершено чин освячення віття.

Богослужіння завершилося святковим Єлеєпомазанням і цілуванням Хреста.

Щиро вітаємо усіх наших парафіян та відвідувачів сайту зі святом Входу Господнього у Єрусалим! Бажаємо здоров’я, миру, Божої допомоги у благих справах!